5% moneyback (max 600 zł) – tak grubo dawno nie było!

To lubię – wysoka premia, niskie wymagania.

W ciągu roku do zgarnięcia jest 50 zł miesięcznie, w postaci 5% moneybacku  za płacenie kartą OK Alior Banku poprzez Apple Pay / Google Pay.
Jak łatwo policzyć, trzeba wydać zaledwie tysiąc złotych miesięcznie, by zainkasować maksymalną premię.

Ale to nie wszystko – karta OK daje jeszcze 1% moneybacku za płatności (niezależnie od metody płatności, max 75 zł miesięcznie) w sklepach: odzieżowych, papierniczych, księgarniach, AGD, RTV, komputerowych, kinach, teatrach, restauracjach, hotelach, biurach podróży, za bilety kolejowe, salonach piękności i fryzjerskich. Jednym procentem kokosów nie zarobimy, ale kilka groszy wpadnie.

Mało? Karta Mastercard bierze udział w programie lojalnościowym Priceless Specials. Tak się składa, że od roku korzystam z niego zbierając punkty kartą innego banku. W efekcie chodzę do Cinema City za darmo, tzn. wymieniając punty na bilety po bardzo korzystnym kursie. Gdybym przeliczył je po cenach cennikowych okazałoby się, że jestem prawie 500 zł do przodu.

Oczywiście punkty można wymienić na wiele innych rzeczy / usług.

Co trzeba zrobić?

  • nie mieć karty kredytowej w Alior Banku na dzień 14 października 2018, (karta T-mobile usługi bankowe, którą fizycznie rozlicza Alior nie przeszkadza),
  • do dnia 31 stycznia 2019 zarejestrować się na stronie promocji,
  • posiadać urządzenie, na którym działa Apple Pay albo Google Pay,
  • mieć zdolność kredytową (dla niskich kredytów wystarczy rozmowa telefoniczna).

Ile to kosztuje?

  • wydanie jest za darmo, wznowienie (po roku) kosztuje 10 zł.
  • opłata miesięczna wynosi 10 zł, ale nie jest naliczana gdy wydamy co najmniej 600 zł miesięcznie. …wyjadacze wisienek będą wydawać 1 000 zł 😉

Szczegóły w tabeli opłat.

Osoby, które w przeszłości miały do czynienia z usługami Alior Banku (ich dane zweryfikowane przez bank) kartę wyrobią przez telefon / e-mail.

Szczegóły promocji w regulaminie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.